Logo firmy

Wirtualne biuro

Nie każdy dobrze radzi sobie z zarządzeniem finansami. Dla wszystkich z Państwa, którzy potrzebują wsparcia w tym zakresie, oferujemy wirtualne biuro. Warszawa to obszar naszej działalności i to właśnie tutaj mogą się Państwo zgłosić po nasze usługi. Chcemy, aby każdy mógł być zadowolony z naszej oferty i jednocześnie doskonale rozumiał każdy krok, który wykonamy.

Dla naszych klientów mamy kilka propozycji, by każdy miał możliwość wyboru właśnie tej, która najbardziej mu odpowiada. Oferujemy więc trzy różne pakiety w zależności od Państwa potrzeb. Pierwszy z nich obejmuje najbardziej podstawowe usługi, drugi – wszystko to, co powinno znaleźć się w standardzie, a trzeci posiada również rozmaite funkcje dodatkowe. 

Jeśli myślicie Państwo o sprawnym wykonywaniu czynności biurowych, koniecznie powinniście postawić na wirtualne biuro. Warszawa, podobnie jak inne duże miasta, może oferować tego typu usługi  w ramach praktyki księgowej. Dzięki temu sam klient o nic nie musi się martwić, ponieważ nasza firma zrobi wszystko za niego. Gwarantuje to doskonałą skuteczność przy wykonywaniu poszczególnych czynności, wymienionych w ramach każdego z pakietów oraz sprawność w zarządzaniu firmą. Tym sposobem mogą się Państwo zająć dokładnie tym, co Państwa interesuje, poświęcając się rzeczom, które robią najlepiej. To natomiast zapewnia większą wydajność w pracy oraz optymalne wyniki. Potrafimy doskonale zająć się sprawami biurowymi, tym samym odciążając Państwa pracowników.

CENNIK

Pakiet Adres od 39 PLN /m-c :

• użyczenie adresu do rejestracji (KRS, Urząd Skarbowy, ZUS),
• możliwość umieszczenia adresu na materiałach firmowych.

Pakiet e-biuro od 69 PLN /m-c :

• użyczenie adresu do rejestracji (KRS, Urząd Skarbowy, ZUS),
• adres korespondencyjny,
• obsługa korespondencji (odbiór i powiadamianie - ilość czynności uzgadniana odrębnie),
• podejmowanie listów i przesyłek poleconych - w abonamencie ilość ustalana odrębnie.

Pakiet Gold od 99 PLN /m-c:

• użyczenie adresu do rejestracji (KRS, Urząd Skarbowy, ZUS),
• adres korespondencyjny,
• pełna obsługa korespondencji - w cenę wliczone jest skanowanie określonej ilości dokumentów, przesyłanie kopii na konto e-mail Klienta, odbieranie listów poleconych i innych przesyłek imiennych.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję