Logo firmy

O firmie

Biuro Rachunkowe GRAND LIVRE świadczy usługi rachunkowe i konsultingowe, zakładamy oraz prowadzimy spółki w każdej części kraju, fundacje i inne podmioty gospodarcze. Wyróżnia nas profesjonalizm, a przede wszystkim życzliwość w stosunku do Klienta. Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę księgowo-podatkową dla wszelkiego typu działalności.

Klienci naszego biura mają zapewnioną reprezentację przed organami kontroli podatkowej - US, ZUS.

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność przekazywanych nam informacji na każdym etapie współpracy.

Dodatkowo w swojej ofercie mamy usługę wirtualnego biura. Nasi Klienci często potrzebują adresu na założenie firmy. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym, które daje możliwość wynajęcia wirtualnego biura. Nie płać oddzielnie za adres pod siedzibę firmy oraz księgową. Podpisz z nami umowę i płać mniej!

Usługa wirtualnego biura pozwoli Państwu obniżyć do minimum koszty związane z wynajmem powierzchni biurowych oraz z zatrudnieniem pracowników w sekretariacie. W jednym miejscu podpiszesz umowę na adres, zlecisz rejestrację firmy oraz prowadzenie księgowości Twojej firmy.

Oszczędź czas i pieniądze.

Swoją działalność księgowo-kadrową prowadzimy na podstawie wydanego przez Ministerstwo Finansów Certyfikatu do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wymagane przy wykonywaniu tego rodzaju usług.

Zapraszam do współpracy

Monika Rodzoch

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję